Tuna İnşaat


GRUP ŞİRKETLERİ


TUNA MÜHENDİSLİK MİMARLIK A.Ş.


Tuna Şirketler Grubu'nun, adından sıkça söz ettiren bir başka şirketi olan TUNA MÜHENDİSLİK MİMARLIK A.Ş., uzun yıllardır seçkin kadrosu eşliğinde başarıyla tamamladığı projeleri, aldığı ödüller ve kapsamlı çalışmaları sayesinde bugün sektöründe önemli ve haklı bir yer edinmiştir. 
Tuna Grup'un mimarlık, mühendislik ve müşavirlik departmanlarını kapsamakta olan şirketin, üzerinde sürekli çalışılan, geniş bir faaliyet yelpazesi bulunmaktadır. Bu faaliyet alanları içerisinde; konut yapıları, idari yapılar, sosyal binalar, turizm yapıları, sanayi yapıları, eğitim, sağlık ve dini amaçlı yapılar önemli bir yer tutmaktadır. 
TUNA MÜHENDİSLİK MİMARLIK. A.Ş aynı zamanda, yeni yerleşim planları, şehir ve kentsel tasarım planlamaları yapmakta, içinde tarihi binaların, oteller ve tatil köylerinin, sosyal yapıların da yer aldığı restorasyon ve dekorasyon projeleri hazırlamakta, eğlence, dinlence, gösteri alanları ve peyzaj çalışmaları gibi rekreasyon projeleri üzerinde de çalışmaktadır. Şirket dahilinde hizmet verilen bir başka alan olan mühendislik faaliyetleri, bilgisayar destekli tasarım ortamlarında şekillenmekte olup bununla birlikte, master plan, alt ve üst yapı projeleri, avan ve uygulama projeleri yapılmakta ve fizibilite raporları bu departmanda hazırlanmaktadır. © 2018 Tuna A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. İletişim